ثبت نام در سایت

برای ثبت باشگاه باید در "الواترا" عضو باشید، چنانچه در سایت عضو هستید وارد سایت شده و گزینه ثبت باشگاه را انتخاب کنید، در غیر اینصورت در فرم زیر اطلاعات خود را وارد نمایید تا ثبت نام صورت گیرد.

*نام :
*نام خانوادگی :
*ایمیل :
*تکرار ایمیل :
*کلمه عبور :
*تکرار کلمه عبور :
*کشور :
*شهر :
*تاریخ تولد :
جنسیت :

خواهشمند است پس از مطالعه قوانین، با کلیک بر روی متن پایین موافقت خود را اعلام نمایید:


قوانین عضویت در اِلواترا

ثبت نام در این سایت رایگان است! قوانین و قواعدی که در شبکه اجتماعی ورزشی اِلواترا تصویب شده لازم الاجراست. اگر شما با رعایت مفادی که در ادامه ذکر شده اند مشکلی ندارید می توانید چک باکس "موافق هستم" را کلیک کرده و سپس روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. اگر با مفاد زیر مشکلی دارید و نمی خواهید ثبت نام کنید برای برگشتن به صفحه اصلی سایت اینجا را کلیک کنید.


متن توافقنامه
الف – شرط عضویت:

-هیچگونه محدودیت سنی برای عضویت در اِلواترا وجود ندارد. -تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی به عنوان نام خود انتخاب نمایند. استفاده از نام های سیاسی نیز ممنوع می باشد.


ب – اطلاعات خصوصی :

اعضاء نباید اطلاعاتی را که فکر میکنند حساس هستند برروی سایت قرار دهند. اِلواترا مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی پذیرد. آدرسهای ایمیل شما برای عموم قابل مشاهده نیست وما ایمیل شما را به هیچ شخص یا گروه یا شرکت دیگری فاش نمیکنیم. اطلاعات اعضاء بغیر از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سایت قابل دیدن میباشد ، محرمانه نگهداری میشود. اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص دیگر ، مطالب نفرت آمیز، پورنو ، غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی این سایت نیستند. تحت هیچ شرایطی اِلواترا مسئول خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال یافته توسط این سایت نمیباشد. همچنین اِلواترا مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمی پذیرد. اِلواترا خود را مجاز به کنترل مطالبی که بطورعمومی بر روی سایت قرار داده شوند میداند ولی خود را ملزم به این مسئله نمیداند. مسئولیت کلی مطالب قرارداده شده روی سایت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب را برروی این سایت قراردهند.


ج – شرایط استفاده:

اِلواترا میتواند هر قسمتی از این قرارداد را در هرموقع تغییر دهد. متن قرارداد همیشه برروی سایت قابل مشاهده است. درصورتیکه در هر زمانی با این قرارداد مخالف بودید میتوانید عضویت خودرا از سایت حذف کنید. اِلواترا گاها برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم ( دریافت پیام و ... ) به شما ایمیل هایی را ارسال میکند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه ایمیل ها اعلام میدارید. در صورتیکه کلمه عبور خودرا فراموش کرده اید با استفاده از لینک 'فراموشی کلمه رمز' میتوانید آنرا دریافت کنید. مسئولین وب سایت به هیچ عنوان نسبت به ارسال دستی این اطلاعات اقدام نخواهند کرد. سایت اِلواترا میتواند در صورت تخلف از قوانین سایت، عضویت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر معمولی یا ویژه ،حذف یا تحریم کند. اِلواترا خود را موظف به توضیح علت این موارد نمیداند.
انکار تعهد: اِلواتراسرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه میکند. ما در مورد عدم قطع شدن سایت ، خالی از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی نداریم. سایت از قسمت پشتیبانی برخوردار است ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره به علت حجم تماسها داده نمیشود. این سرویس بصورت اضافی برای کمک به اعضاء ارائه میگردد و فقط شامل مسائل فنی و کاری مربوط به سایت و اهداف آن میگردد.


د - قوانین مربوط به كلیه اعضا:

1. بیان عقاید مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی مجاز میباشد.
2. بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع میباشد.
3. مطالب مستهجن،افترا آمیز ، دشنام و خارج از اخلاق و یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچیك ازبحث های ورزشی پذیرفته نخواهد شد.
4. بیان جوکهایی که منجر به اهانت به هموطنان شود و یا جوکهای زشت و خلاف شئونات اخلاقی مجاز نمیباشد.
5. از تهدید، اذیت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق دیگران جداً خودداری نمائید.
6. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی ممنوع میباشد.
7. از آنجائیكه این سایت اجتماعی،علمی، ورزشی می باشد هیچگونه بحثهای سیاسی و جنجال برانگیز در آن مجاز نمیباشد.
8. این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با ورزش می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.
9. لطفاً در هنگام ثبت مطلب ، رشته ورزشی مناسب با موضوع پست خود را به عنوان محل قرار گیری مطلب انتخاب نمایید.
10. مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید مسئولین سایت نمی باشد.
11. هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم ، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است ، بدون رعایت "قوانین توزیع و انتشار" آن موجودیت ، منتشر کنند . ( مرجع تشخیص مصداق عبارات "مستقیم" و "غیر مستقیم" مدیرات سایت هستند) کاربرانی که نسبت به قوانین فوق بی توجهی نمایند ، از طرف مدیرت سایت مسدود خواهند شد.

ذ - قوانین عکس ها وفیلم ها: تصاویر پروفایل / تصاویر و فیلم های پست ها جزء هر یک از موارد زیر نباشد :
1. ترسناک و رعب انگیز
2. دلخراش
3. غیر اخلاقی
4. پوشش کم و نامناسب
5. مستهجن
6. عکس دیگران (سایر کاربران سایت)
7. سیاسی ومذهبی (استفاده به غیر از تصویر پروفایل مجاز می باشد.)

قوانین مربوط به مدیران اِلواترا : وظایف مدیران اِلواترا بر اساس قوانین زیر تعریف میشود.
ر - قوانین مربوط به مدیران اِلواترا : وظایف مدیران اِلواترا بر اساس قوانین زیر تعریف میشود.
1. كنترل و بررسی كلیه مطالب در مباحث مختلف اِلواترا به منظور تطبیق آنها با قوانین شبکه اجتماعی اِلواترا.
2. هشدار و تذکر به افرادی كه برای اولین بار این قوانین سایت را نقض كرده باشند.
3. حذف مطالبی كه مغایر با قوانین سایت اِلواترا باشد.
4. مسدود كردن افرادی كه پس از دریافت هشدار همچنان به نوشتن مطالب مغایر با قوانین سایت اِلواترامبادرت می ورزند.

چنانچه موارد تخلف به صورت متعدد مشاهده شود و یا توسط دیگر اعضاء اِلواترا گزارش داده شود مدیریت اِلواترا به شخص دیگری واگذار خواهد شد.


اتمام حجت

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید با شما برخورد خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد. با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.